PRISTATYMAS IR APMOKĖJIMAS


Pristatymas

1.1. Prekes per 1–3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes pristato kurjerių tarnyba.

1.2. Gavęs prekių siuntą, Pirkėjas kartu su vežėju privalo patikrinti, ar siunta nepažeista. Jeigu prekių siunta buvo pažeista, Pirkėjas privalo pažymėti prekių perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje). Priėmus prekes ir pasirašius prekių perdavimo – priėmimo dokumentą (važtaraštį) be pastabų, patvirtinama, kad prekių siunta nebuvo pažeista ir tinkamai pristatyta.

1.3. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Stambiagabaričių prekių pristatymo kaina taip pat priklauso ir nuo tūrio. Galutinė kaina pranešama ir suderinama su Pirkėju el. paštu arba telefonu.

1.4. Prekės pristatomos užsakymo duomenų lape nurodytu adresu. Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas neatsako ir netikrina, ar prekes atsiima būtent užsakyme nurodytas asmuo. Tai yra Pirkėjo atsakomybė.

Apmokėjimas

Kokie apmokėjimo būdai yra priimami?
Visi įmanomi atsiskaitymo būdai: elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas).

Ar pas mus pirkti saugu?
Mūsų el. parduotuvėje, jūsų pateikti duomenys naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti esame aktyvavę SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

Kaip užsisakyti prekes?
Mūsų el. parduotuvėje šis procesas labai paprastas. Išsirinkite prekę, įsidėkite ją į krepšelį. Krepšelyje matysite galimybę tęsti užsakymą arba apmokėjimas. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Nuo užsakymo įvykdymo per 1-2 darbo dienas prekės bus išsiųstos.

Ar reikalinga paskyra užsakymui įvykdyti?
Mūsų elektroninė parduotuvė vadovaujasi principais – aiškumu ir paprastumu. Klientams nepatinka, kurtis ir vis prisijungti prie jau sukurtų paskyrų, tad mūsų nuomonę paskyros yra visiškai nereikalingos. Kiekvieną kartą vykdant užsakymą, nereikės jums niekur prisijungti ar registruotis norint įvykdyti užsakymą!